Чому так важливо приймати вітамін D?

П'ятого лютого святкує свій день народження добре відомий нам вітамін D. Саме тому ми вирішили поділитися з вами інформацією про його користь. Адже рятувальників нашого життя потрібно обов'язково знати.

Як цей вітамін з'явився?

Коли англійський лікар, виявив нову хворобу, яка характеризується утворенням нових органів і порушенням утворення кісток, то назвав рахітом. З цього моменту люди почали активно шукати ліки. Але через роки зрозуміли, що нічого не допомагає краще ультрафіолетових променів і тріскового жиру.
Вже пізніше, коли медицина вийшла на новий рівень, дослідники, як вони це спершу думали, знайшли ліки проти рахіту, ним виявився вітамін А, який перебував в рибному жирі. Але не все так просто. Завдяки різним дослідам над тваринами, медики зрозуміли, що риб'ячий жир також діє на хворобу і після повного виключення з нього вітаміну А. Робимо висновок, він тут ні до чого. З цього моменту почалися пошуки нового вітаміну, їм і став вітамін D.

Користь вітаміну

Вітамін D надзвичайно важлива частина нашого організму. Його головною функцією заведено вважати мінеральний обмін, який відбувається в кістковій тканині. Також він відмінно підтримує вміст фосфору, кальцію та іонів в нашому організмі.
Маленька кількість цього важливого компонента призводить до численних проблем. У дітей це проявляється в діагнозі рахіту. А от дорослі неодноразово страждають на захворювання опорно-рухового апарату.
  Також не варто забувати, що вітамін D покращує нашу нервову систему, нормалізує роботу серця, відмінно впливає на травну систему, імунітет і ендокринну систему.
Брак може легко спровокувати діабет і гіпотиреоз.

Продукти, які містять вітамін D

Плюсом виступає те, що як би ви не приготували продукт, в якому міститься вітамін, його корисні властивості завжди залишаються однаковими. Насправді у нас не так багато продуктів, які містять його велику кількість, це лише риб'ячий жир. Адже в рослинних продуктах вітаміну D практично немає.
    Список продуктів, в яких міститься вітамін
1. Печінка тріски.
2. Печінка палтуса.
3. Скумбрія.
4. Печінка яловичини.
5. Молоко.
6. Сир Чеддер.
Наша пекарня знає про користь сиру, тому дуже часто додає його в наші знамениті начинки найсмачніших осетинських пирогів Києва. Тільки у нас ви знайдете такий величезний вибір начинок. У нас є все, що тільки вам захотітися. Осетинські пироги з сиром, м'ясом, рибою, солодкі та вегетаріанські начинки. Тісто на пироги спеціально робиться дуже тонким, щоб не заглушати смак начинки. Ми пекарня, яка не відходить від традицій і готує всі страви в печі за старовинними рецептами.
Соковита, смачна, ситна і незвичайно ароматна начинка в поєднанні з хрустким тістом, ось що може бути краще?
В асортименті нашої пекарня є не тільки пироги, а й соуси. І навіть напої власного виробництва.
Доставка замовлень здійснюється по всьому Києву. З нами швидко, смачно і комфортно.