Договір публічної оферти
Загальні положення
1.1. Ця оферта, є офіційною пропозицією пекарні елітних осетинських пирогів «АЛАНІЯ», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозиція) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://www.alania.com.ua (далі - «Інтернет-сайт»).
1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення
2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:
* «Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений на офіційному інтернет-сайті;
* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору
3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Інтернет-сайт https://www.alania.com.ua.
4.2. Продавець і Оператор не несуть відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення.
4.3. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.4. Оплата Покупцем самостійно оформленого на інтернет-сайті https://www.alania.com.ua Замовлення означає згоду Покупця з умовами цього Договору. День оплати Замовлення є датою укладення Договору купівлі-продажу між продавцем і покупцем.
4.5. Всі інформаційні матеріали, представлені на інтернет-сайті, носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про певні властивості і характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до Оператору.

Оплата замовлення
5.1. Оплата виконаного Замовлення здійснюється шляхом передачі Покупцем грошових коштів співробітнику Доставки. Підтвердженням оплати виконаного Замовлення є товарний чек.
5.2. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на інтернет-сайті, можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Покупця. У разі зміни ціни на замовлені позиції Товару, Оператор зобов'язується в найкоротші терміни проінформувати Покупця про таку зміну. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення. У разі відсутності зв'язку з Покупцем Замовлення вважається анульованим протягом 14 календарних днів з моменту оформлення.
5.3. Грошові кошти приймаються наступними способами: готівкою, оплата через POS-термінал, LiqPay, рахунок-фактура для юридичних осіб.
Для вибору оплати товару за допомогою банківської карти на сторінці оформлення замовлення необхідно натиснути кнопку «Оплатити через інтернет».
Оплата відбувається через авторизаційний сервер Процесингового центру Банку з використанням банківських кредитних карток наступних платіжних систем:
VISA International
MasterCard World Wide
До оплати приймаються всі види платіжних карток MasterCard і VISA.

Доставка товару
6.1 Обов'язок Продавця з постачання Товару з умовою про його доставку вважається виконаним з моменту підписання Покупцем товаросупровідних документів.
6.2. Право власності на Товар та ризики випадкового пошкодження і / або загибелі Товару переходять на Покупця з моменту фактичної передачі Товару та підписання ним товаросупровідних документів при доставці Товару Покупцеві.
6.3 Вартість доставки і умови вказані на інтернет-сайті компанії.

Права, обов'язки і відповідальність
7.1. Продавець не несе відповідальності за неналежне використання товарів Покупцем, замовлених на інтернет-сайті або через Оператора.
7.2. Продавець має право передавати свої права та обов'язки по виконанню Замовлень третім особам.
7.3. Право власності на Замовлення, а також ризик його випадкової загибелі або пошкодження переходять до Покупця з моменту передачі грошових коштів співробітнику Доставки.
7.4. Всі претензії по неналежного виконання замовлення Покупець має право направити на адресу електронної пошти, через електронну форму зворотного зв'язку на інтернет-сайті в розділі Контакти. Вся інформація, що надійшла обробляється в найкоротші терміни.

Інші умови
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://www.alania.com.ua
8.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.
8.3. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)
8.4. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»
8.5. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.
8.6. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості
9.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
9.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
9.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору
10.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".
10.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів
10.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.