Про пекарню АЛАНІЯ

Чому смак осетинських пирогів пекарні АЛАНІЯ ви запам'ятаєте назавжди?

Багато в Києві пекарень випікають "осетинські пироги", але, далеко не кожна пекарня, зможе створити (в повному сенсі цього слова) шедевр кавказької кухні.

Національна осетинська кухня складалася протягом століть під впливом кочового способу життя предків осетин - скіфів і сарматів, тому і страви в основному складаються з молочних продуктів і м'яса.


Добре зробленими вважаються пироги з тонким шаром тіста і щедрою начинкою. Пироги з товстим шаром тісту не можуть вважатися по суті пирогами справжнього осетинського майстра.

Елітна осетинська пекарня "АЛАНІЯ" по праву вважається кращою пекарнею осетинських пирогів, шеф-кухар приготує за індивідуальним замовленням особисто для Вас справжній осетинський пиріг з найсвіжіших продуктів за стародавніми рецептами. А відчути смак кавказької кухні і насолодитися ароматами гір - залишається за Вами!!! Ось чому пироги, приготовані в пекарні "АЛАНІЯ", є еталоном осетинських пирогів в Києві.

Замовити доставку осетинських пирогів можна в будь-який зручний для Вас час. Єдине - уточнюйте дату і час доставки, для того, що б ми Вам доставили гарячі і соковиті пироги.

Смачного!