Міфи про метаболізм

Перш ніж говорити про міфи в темі метаболізму, варто розібратися з цим терміном. Якщо говорити простими словами, то це обмін речовин. Коли в нашому організмі порушуються жири й вуглеводи, то лікарі називають це порушенням метаболізму. Дуже велика кількість людей в наш час спрощують це поняття, вважаючи, що метаболізм — це наскільки швидко людина може спалити калорії та тим самим скинути вагу. Насправді ж, це поняття на багато глобальніше.
З розвитком інтернету, в мережі почали з'являтися різні міфи про метаболізм, які сьогодні ми з вами й розвіємо.
Міф 1
Які думки приходять до вас в голову, коли ви бачите худу людину? Багато хто відразу згадуює про метаболізм і впевнений, що вся справа в його швидкій роботі. А ось якщо людина схильна до повноти, відповідно у неї повільний обмін речовин. З цього робимо висновки: щоб схуднути, потрібно всього лише розігнати метаболізм. Насправді, метаболізм, як і характер, у всіх різний, його не можна обчислити по статурі.
Метаболізм залежить від:
• Віку
• Стану тіла. Адже м'язи потребують великої кількості енергії.
• Статі. За статистикою, чоловікам потрібно їсти більшу кількість калорій, у порівнянні з жінками.
Також не можна забувати про генетику і її вплив. Якщо вам складно скинути вагу, не поспішайте звинувачувати в цьому ваш метаболізм. Насправді, він контролює рівень енергії вашого тіла, а не цифри на вагах. Набір маси відбувається через надлишок калорій, які ви не знищуєте. З цього робимо висновки: щоб схуднути, потрібно домогтися дефіциту енергії.
Міф 2
Як ви думаєте, вода впливає на обмін речовин? Якщо ви дали позитивну відповідь, значить теж попалися на чергову вудку міфів. Вчені вже багато років поспіль намагаються довести цю теорію, але безрезультатно. Вона не володіє таким чудо ефектом, як ми думаємо. Вона всього лише замінює ті напої, з великою кількістю калорій, які ви звикли пити. Саме тому питво води дозволяє контролювати вагу.
Міф 3
Існує думка, що є певні списки продуктів, які допомагають прискорити метаболізм. Звичайно, спеціальні чаї з травами, гострий перець чилі, кава, впливають на обмін речовин, але цього недостатньо, щоб побачити заповітні цифри на вагах. Тому не варто себе обмежувати в улюбленій їжі. Якщо ви любите наші знамениті осетинські пироги, але давитесь капустою з зеленим чаєм, так зупиніться. Цим ви зробите тільки гірше. На нашому сайті ви знайдете величезну кількість різноманітних начинок для осетинських пирогів. Соковиті, духмяні та такі привабливі. Відмовлятися від такої насолоди протизаконно. Ми любимо наших клієнтів, тому відпрацювали до ідеальності не тільки рецепт найсмачніших осетинських пирогів в Києві, а й послугу доставки. Наші кур'єри швидко і якісно доставляють замовлення по всьому Києву. Ми не залишимо вас голодними навіть в офісі на обідній перерві. Відпочиньте і розслабтеся разом з нашими осетинськими делікатесами.