Як прожити до 90 років?

Кожен з нас хоче прожити якомога довше, побачити своїх онуків і правнуків. Багато людей стверджує, що роки життя написані в генетиці. Але насправді від неї залежить не все. Активний спосіб життя, правильне харчування і деякі інші нюанси визначають, чи доживете ви до 90 років. Наша команда розібралася в цьому питанні, проаналізувавши життя довгожителів, і склала план, за яким можна жити круто і довго.

Ваші родичі були довгожителями?

Ось цей фактор залежить від генетичного коду. Адже на піку веселощів життя може перерватися завдяки схильності до онкологічних захворювань, які перейшли до вас від ваших предків. Але якщо в роду були довгожителі, то ваш шанс прожити більше ніж 90 років збільшується. Але є схильність до деяких хвороб, краще постійно проходити консультацію та огляд лікарів.

Передчасне старіння

У 90 або навіть 100 років багато людей по всьому світу відчувають себе молодими та проживають не погане життя, але є категорія людей, який в 60 вже «вмирають від старості». Всі довгожителі нашої планети не вішали на себе ярлик старості. Таким програмуванням ви тільки залучаєте себе на нескінченні хвороби. З таким психологічним настроєм, вам буде дуже складно стати довгожителем.

Вегетаріанці

До цього питання потрібно підходити відповідально. Не всі вегетаріанці були довгожителями, але така тенденція з'являється в італійському суспільстві. Де люди правильно дотримуються всіх правил вегетаріанства і насичують свій організм великою кількістю фруктів і продуктів, які багаті амінокислотами і оливковою олією. Головне не відмовитися від м'яса, а просто тримати правильне харчування, особливо на це потрібно звернути увагу після 50 років, коли організму вже дуже складно перетравлювати важку їжу. У дорослому віці варто просто трохи обмежувати себе і вживати норму калорій на день і не переїдати.

Гарний настрій

Ваш позитив може перевернути гори. Гарне, позитивний настрій може значно продовжити вам життя. Знайдіть для себе заняття, від яких ви будете отримувати величезну кількість насолоди і позитиву. Якщо ви любите смачно і ситно поїсти, але постійно себе обмежуєте, адже тільки так можна прожити довше, то ви не праві. Такими обмеженнями ви лише провокуєте себе на негатив і злість. Такі емоції знищують вашу нервову систему. В результаті з'являються різні захворювання, і шанс на довге життя зменшується.
Тому, якщо вам хочеться смачної їжі, то телефонуйте нам і замовляйте найсмачніші, соковиті, ситні та незвичайно ароматні осетинські пироги в Києві. Не зважаючи на кількість начинки, наші пироги не викликають дискомфорту після їжі. Тому їх замовляють без побоювання. Осетинські пироги з м'ясом, сиром, рибою, вегетаріанські та солодкі – на будь-який смак. На нашому сайті також можна знайти й дуже смачні соуси. З ними смак пирога розкривається на багато яскравіше. Замовлення ви можете забрати самостійно, але безпечніше і швидше буде замовити доставкою. Осетинські пироги нашої пекарні доставляються по всьому Києву.