Історії людей, що вижили

Про трагедію Титаніка, завдяки якісному і насиченому фільму, знають всі без винятку. Але чи були ви в курсі того, скільки точно людей перебувало на цьому лайнері? Напевно відповідь буде негативною. Але ми зараз з'ясуємо ситуацію. Так ось, на Титаніку знаходилося 2435 пасажирів, які відпочивали, і 900 членів особового складу лайнера. Шлюпок, природно, на всіх не вистачало, таким способом, за умови, що всі місця були зайняті, можна було врятувати тільки третину всіх пасажирів. Але, коли тонула ця громадина, не всі шлюпки були повністю заповнені. Саме тому в живих залишилося дуже мало людей. Вони змогли пережити цю катастрофу. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами їх історіями.
Для того, щоб розповідь стала ще цікавішою, радимо вам замовити щось поїсти, адже після цих історій вам, безперечно, захочеться переглянути цей унікальний фільм. Не втрачайте ні секунди, телефонуйте нам і замовляйте найсмачніші осетинські пироги в Києві. У нас не тільки смачно, але і дешево. Адже ми звикли розвіювати стереотипи кулінарії. Наприклад, ми подолали «все смачне — дороге» і наші клієнти тепер знають, що це всього лише міф. В нашій пекарні можна знайти все, що тільки бажає душа. І пироги з різними ароматними, ситними й такими ніжними начинками, і ідеально підібрані соуси, куди ж ми без смачних лимонадів, і таких корисних морсів. Наша пекарня готова вас дивувати смаковими властивостями наших знаменитих осетинських пирогів і найшвидшою доставкою в Києві. Ми не залишимо вас голодними.

Чарльз Джафін

Чарльз працював на Титаніку старшим пекарем. Його вважали одним з найбільш високооплачуваних членів команди. У момент зіткнення судна з айсбергом, молодий чоловік не був на кухні, а відпочивав у своїй каюті. Коли він дізнався, що Титанік тоне, спокійно випив спиртного і пішов в сторону рятувальних шлюпок. Йому призначили десятий човен, але Чарльз не сів туди, а попрямував знову до своєї каюти, щоб допити вино. Коли він повернувся, місця вже були зайняті. Корабель потонув, але тридцятирічний пекар залишився дивом в живих. Адже всі, хто опинився з ним в крижаній воді померли в через декілька хвилин. Можливо виною всьому його спокій і алкоголь.

Річард Норріс

Річард був на лайнері пасажиром. Він їхав на чемпіонат з тенісу зі своїм улюбленим батьком. Коли почався крах лайнера, чоловіки не бігли до шлюпок й не шукали способу врятуватися. Замість цього вони спустилися в спортзал і завели бесіду з братами по нещастю. І ось Титанік пішов під воду, всі кинулися вплав. Річарду пощастило, його хвиля відштовхнула до перевернутої шлюпки, але вона ж і вбила на його очах, рідного батька. Хлопця побачили рятувальники й забрали в лікарню. У нього виявили численні травми ніг. Але це не завадило йому стати чемпіоном Сполучених Штатів і отримати золоту медаль на Олімпійських іграх.