Топ найцікавіших фактів про Міжнародний жіночий день

Вже зовсім скоро настане один з найбажаніших днів для багатьох жінок. І це не дивно, адже на 8 Березня можна отримати величезну кількість уваги та подарунків від чоловіків, відчути себе королевою Світу. Але хто ж придумав це чудове свято? Мало хто знає, але його ввела Клара Цеткін на честь мітингувальників прекрасної статі.
Чоловіки не варто забувати, що жінки дуже люблять поїсти, не менш вас. Тому заходьте на наш сайт і обирайте найсмачніші осетинські пироги в Києві. Тільки у нас є такий величезний вибір і низькі ціни. Пироги з м'ясом, з сиром, з рибою, вегетаріанські та навіть солодкі, як то кажуть на будь-який смак і колір. Тонке, хрустке тісто домашніх пирогів разом з величезною кількістю смачної, шалено ароматної й ситної начинки додадуть вам крила насолоди. До пирогів можна замовити також різні соуси й напої. Рекомендуємо вам звернути свою увагу на наші морси фірмового виробництва. Замовлення ви можете забрати самостійно, а можете замовити службою доставки. Наші кур'єри дуже швидко доставлять осетинські пироги по всьому Києву. З нами не тільки смачно, але й вигідно!
На честь Міжнародного жіночого дня наша команда приготувала пару цікавих фактів про це чудове свято.

Ви цього точно не знали

1. У 2013 році це свято відзначило столітній ювілей.
2. Мало хто знає, але саме 8 березня велика кількість жінок збиралося на мітинги про свої права.
3. Раніше жінкам дарували не лише подарунки квіти, а й грамоти та навіть медалі.
4. У Стародавньому Римі були знайдені аналоги сучасного свята для жінок.
5. 8 Березня - це державне свято не тільки в Україні, але ще в багатьох країнах.
6. Символом цього свята насправді не є тюльпани, а мімози.
7. На Мадагаскарі в цей день лише жінки мають право не виходити на роботу.
8. За статистикою, більшість українців відзначають цей день в тихому сімейному колі.
9. Саме в цей день був повішений останній американський пірат.
10. У цей день вийшов перший жіночий журнал «Робітниця».
11. 8 Березня - це знаменний день для жінок, адже саме тоді французька льотчиця отримала звання першої у світі жінки пілота.
12. Португальські жінки не звикли святкувати цей день у колі чоловіків. Дівчата гуляють на так званих дівич-вечорах.
13. Всі ми знаємо, що існує Міжнародний жіночий день, але мало хто знає про Міжнародний чоловічий день. Він також існує, і святкують його 19 листопада. Ось, правда, вихідного в цей день не існує.
14. Як ви думаєте, чому представники православних канонів не особливо шанують це свято? Все досить відкрито і просто. Адже ідея зрівняння в правах чоловіків і жінок повністю не збігається з православними догмами.