Святе дерево радості

Ви відчуваєте цей запах? Запах новорічних свят вже паморочиться в повітрі й підходить до нас все ближче і ближче. Новий рік - це шанс почати своє життя з нового аркуша. Всі ми ставимо перед собою якісь плани, робимо висновки того, що встигли або не встигли зробити, чого досягли й що зрозуміли за рік, що минає. Зимові свята - це завжди радість, сміх дітей, солодощі, подарунки та багато смачної їжі. Але, дуже багато господинь не отримують максимальне задоволення від цих свят. Адже їм потрібно дуже багато готувати. Потрібно нагодувати не тільки себе, чоловіка і дітей, як у звичайні дні, а й гідно зустріти друзів і родичів.
Щоб полегшити вам життя, наша пекарня готова працювати та радувати вас великою кількістю осетинських пирогів. Осетинські пироги - це не тільки оригінально, несподівано, цікаво, але і шалено смачно і ситно. На нашому сайті ви можете знайти величезну кількість різних начинок для осетинських пирогів, які вам точно сподобаються. У нас можна обрати пироги на будь-який смак, колір, настрій і свято. Ситна, смачна, соковита і така ароматна начинка з тонким і м'яким тістом, що може бути краще? Наші кур'єри дуже швидко і якісно доставлять вибрані вами осетинські пироги по всьому Києву. Пироги приїдуть до вас гарячими та ароматними, як ніби тільки з печі.
Ще одним символом зимових свят є ялина. Про неї ми знаємо не так вже й багато. Це представник соснових. Це дерево - найпопулярніше в наших лісах. І на Новий рік ялина прикрашає наші будинки. Ця традиція прийшла до нас з давніх племен Німеччини. Таким чином, люди виявляли свою повагу священному дереву. Ось тільки замість красивих сучасних іграшок, вони використовували маленькі подаруночки, які й вішали на гілки. Це всього лише частинка нової цікавої інформації, яку ви сьогодні почуєте.

Найцікавіше про ялинки

1. На Русь цю традицію привів Петро Перший, який урочисто зустрічав це свято біля зрубаного прикрашеного дерева. Це і послужило незабаром масштабного знищення лісової краси. Сьогодні для свят ялинки вирощують в спеціальних розплідниках.
2. Цікавий факт, завдяки своїм розмірам і пишності, ялинники призначені тільки для любителів. Адже в них завжди холодно, сумно і часом страшно. І це всупереч тому, що на вулиці сонячно і тепло.
3. Ялинку не слід садити біля будинку, якщо вона, звичайно, не декоративна. Адже ці дерева не дуже добре прикріплені до землі, тому часто падають на будинки.
4. Лікарі вже давно радять пити вино на основі хвої ялинок. Адже в ньому міститься велика кількість вітамінів. Особливо вітамін С. Мало хто знає, але саме цей напій врятував життя Куку і його команді під час подорожі. Адже вони заразилися цингою.
5. Ялинка повинна рости не менше тринадцяти років в справжньому лісі, щоб ви її красиву поставили у вітальні на зимові свята.