Різдвяні ворожіння

Різдво ще з давніх часів вважалося веселою і знаковою подією. Щоб зробити свято ще краще, рекомендуємо замовити наші найсмачніші, соковиті, ситні й такі ароматні осетинські пироги. На нашому сайті можна знайти все, що тільки забажає душа. Різноманітність начинок завжди приваблювала клієнтів. У нас є осетинські пироги з м'ясом, сиром, рибою, вегетаріанські та навіть солодкі.
Останнє дуже часто замовляють дітям замість солодких цукерок та тортів. Адже мами знають, що наші солодкі осетинські пироги не тільки смачні, але і корисні. У них міститься велика кількість вітамінів, які так необхідні для здорового організму, що росте.
Наша пекарня надає не тільки величезну кількість видів пирогів, але також і напоїв. Морси — це тренд сезону. Рекомендуємо спробувати всі види й вибрати той самий кращий для вас. Також, щоб зробити смак осетинських пирогів яскравіше, не забувайте додавати в них наші унікальні й дуже смачні соуси.
Вам не доведеться їхати по всьому Києву, щоб забрати своє замовлення, у нас на високому рівні працює служба доставки. У команді знаходяться тільки люди, які люблять свою роботу і клієнтів. Тому з упевненістю можемо вам сказати, що пироги приїдуть вчасно і в ідеальному стані. Доставка здійснюється по всьому Києву.
Як ви знаєте, Різдво відрізняється від інших свят не тільки унікальними стравами на столі. Через те, що цей час асоціюється з чудом, символом свята вважають також ворожіння. Варто хоч на мить відірватися від міської суєти й спробувати поворожити на судженого, на майбутнє або на наречену. Випробувати на собі те, чим займалися наші прабабусі.

Ворожіння на майбутнє

Для ворожіння знадобляться: чашки (скільки людей, стільки й чашок), кільце, монета, цукор, хліб, сіль, цибуля.
Покладіть всі ці предмети в чашки й в одну з них налийте води. Всі учасники ворожіння повинні закритими очима вибрати будь-яку чашку.

Передбачення:

1. Якщо ви вибрали кільце, то чекайте незабаром весілля.
2. Цибуля — це до сліз і горя.
3. Монети принесуть вам багатство у майбутньому.
4. Якщо ви вибрали чашку з хлібом, то вітаємо, в майбутньому у вас буде не поганий достаток.
5. До веселощів попадається цукор.
6. Сіль, так само як і цибуля попереджає про нещастя.
7. Ну а якщо ви вибрали воду, то особливих змін не чекайте.

Ворожіння на майбутнього чоловіка

Для цього вам потрібно всього лише вийти на вулицю опівночі. У першого чоловіка запитаєте ім'я. Ось яке ім'я у нього, таке і буде у вашого судженого.

Ворожіння за допомогою кільця

Учасники пускають котитися кільце. У кого воно буде ближче до дверей, то і раніше за всіх вийде заміж.

Ворожіння на книгах

Для цього простого гадання необхідна будь-яка книга. Вам потрібно ставити питання, які вас цікавлять, і називати номер сторінки, будь-який, і номер рядка і буде відповіддю на ваше запитання.